RECEPTURY

chemlab kosmetyki
Laboratorium Chemlab zajmuje się tworzeniem innowacyjnych produktów na bazie wyselekcjonowanych składników naturalnych dostosowanych indywidualnie do charakteru każdego wyrobu. Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowy kosmetyk, skuteczny wyrób medyczny, innowacyjny suplement diety czy efektywny produkt chemii gospodarczej czy specjalistycznej. Aby dowiedzieć się więcej wybierz interesujący Cię produkt.

BADANIA ANALITYCZNE

Laboratorium Chemlab prowadzi specjalistyczne badania surowców i produktów chemicznych oraz kosmetycznych wykorzystując nowoczesne techniki badawcze. Oznaczamy zarówno związki organiczne jak i nieorganiczne niemal w każdej postaci. Wykonujemy zarówno badania jakościowe jak i ilościowe. Wykorzystujemy wiele komplementarnych technik analitycznych w zależności od charakteru produktu i zapotrzebowania klienta. Na zakończenie badań przygotowujemy dokładne raporty z wynikami.

Prowadzimy także analizy produktów konopnych takich jak olejki CBD czy  susz konopny na zawartość kannabinoidów (CBD, THC, CBG, CBN, CBDV i inne), metali ciężkich (Hg, Cu, As, Pb, Cd), terpenów i innych specyficznych składników. Niska granica wykrywalności pozwala na analizę nawet śladowych związków organicznych zawartych w próbkach.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą w celu przedstawienia kompleksowej oferty.

analizy

DOKUMENTACJA PRODUKTÓW

Przygotowanie niezbędnej dokumentacji produktowej zawsze kończy etap badawczy i pozwala na wdrożenie gotowego produktu na rynek. W zależności od charakteru produktu dokumentację przygotowujemy na podstawie konkretnych przepisów polskich oraz europejskich. Aby dowiedzieć się więcej na temat wymaganej dokumentacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem dla każdego rodzaju wyrobu.