RECEPTURY

chemlab kosmetyki
Laboratorium Chemlab zajmuje się tworzeniem innowacyjnych produktów na bazie wyselekcjonowanych składników naturalnych dostosowanych indywidualnie do charakteru każdego wyrobu. Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowy kosmetyk, skuteczny wyrób medyczny, innowacyjny suplement diety czy efektywny produkt chemii gospodarczej czy specjalistycznej. Aby dowiedzieć się więcej wybierz interesujący Cię produkt.

BADANIA ANALITYCZNE

Laboratorium Chemlab prowadzi specjalistyczne badania surowców i produktów chemicznych oraz kosmetycznych wykorzystując nowoczesne techniki badawcze. Oznaczamy zarówno związki organiczne jak i nieorganiczne niemal w każdej postaci. Wykonujemy zarówno badania jakościowe jak i ilościowe. Wykorzystujemy wiele komplementarnych technik analitycznych w zależności od charakteru produktu i zapotrzebowania klienta. Na zakończenie badań przygotowujemy dokładne raporty z wynikami.

chemlab

DOKUMENTACJA PRODUKTÓW

Przygotowanie niezbędnej dokumentacji produktowej zawsze kończy etap badawczy i pozwala na wdrożenie gotowego produktu na rynek. W zależności od charakteru produktu dokumentację przygotowujemy na podstawie konkretnych przepisów polskich oraz europejskich. Aby dowiedzieć się więcej na temat wymaganej dokumentacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem dla każdego rodzaju wyrobu.