Serum do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i przebarwień

Serum do cery wrażliwej z proszkiem szafirowym wpływa głównie na Czakrę Ajna – symbolizuje lojalność i wierność, wzmacnia miłość i pożądanie. Niebieski szafir ogranicza impulsywność, wzmacnia cierpliwość, pobudza sumienie. To spokój wewnętrzny w krystalicznej postaci.
Szafir działa na skórę kojąco i uspokajająco, łagodzi ból, ogranicza wykwity skórne i hamuje nadmierne pocenie. Ekstrakt z komórek macierzystych rośliny Daphne Odora wspomaga wymianę substancji aktywnych pomiędzy komórkami, wzmacniając barierę ochronną skóry. Przyspiesza gojenie się ran i redukuje przebarwienia. Olejek ze śliwki japońskiej to quasi surowiec pełniący jednocześnie funkcje lecznicze i pielęgnacyjne. Poprawia nawilżenie skóry i zmniejsza zmarszczki. Olejek z chińskiej cytryny bogaty w ceramidy analogiczne jak ceramidy warstwy rogowej naskórka zapewnia odbudowę zniszczonej i łuszczącej się skóry. Regeneruje, nawilża, uelastycznia i wygładza naskórek. Działanie potwierdzone badaniami.
Pojemność 50ml

Komentarz do “Serum do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień i przebarwień

  • Marzec 30, 2017 o 1:41 pm
    Permalink

    You are a great writer! No really, I love your style! Man, and you really made me realize how I take for granted baiacslly living downtown in Austin. It’s kind of fun to be way out there but I love running to the store to grab a random craving.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chemlab located at Olszewskiego 6/-1.13 , Kielce, Polska . Reviewed by 317 customers rated: 8.6 / 10