Błoto Iłowo-Siarczkowe Rapan Beauty 100% Natural

Błoto Iłowo-Siarczkowe należy do grupy peloidów pochodzących z ?syberyjskiego Morza Martwego?, czyli słonego Jeziora Ostrovnoye. Peloidy są substancjami mineralnymi nie wzbogaconymi żadnymi konserwantami: wyjątkową trwałość zapewnia im nasycenie naturalną solanką występującą w jeziorze, z którego są wydobywane.

Błoto Iłowo-Siarczkowe Rapan Beauty jest zalecane do stosowania w maskach / okładach na ciało, kompresach i kąpielach, w zabiegach detoksykacyjnych, antycellulitowych oraz zmniejszających masę ciała. Jako środek leczniczy Błoto syberyjskie używane jest w Rosji w leczeniu egzemy, łuszczycy, chronicznego zapalenie skóry, łojotoku, bólów głowy, chronicznego reumatyzmu, nerwobóli, artetyzmu, napięcia i bólu mięśni, stresu. W kosmetyce pomaga w głębokim oczyszczaniu skóry minimalizując pojawianie się zmarszczek i kompleksowo rewitalizując. Błoto głęboko oczyszcza i przywraca skórze blask.

Rewitalizująca maska (okład) na ciało z Błota Iłowo-Siarczkowego jest niezwykle skutecznym zabiegiem. Dodanie czynnika termicznego (ciepła masa błotna, szczelne okrycie ciała lub zastosowanie kapsuły parowej) powoduje przyspieszenie metabolizmu oraz eliminację toksyn z organizmu i absorbowanie składników odżywczych. Ciało przechodzi przez proces regeneracji i zaczyna pracować na pełnych obrotach.

Maski na ciało z Błota Rapan Beauty są doskonałe w kuracjach odchudzających, jednak utarta wagi jest tu skutkiem dodatkowym. Maski mogą być zabiegiem samodzielnym lub elementem doskonale uzupełniającym dowolny ceremoniał bądź zestaw zabiegów na ciało.

Przykładowe zastosowanie: użyj 240 g Błota Rapan Beauty, dodawaj 10-15% roztwór Soli Rapan Beauty i mieszaj do uzyskania preparatu o gęstości śmietany. Ogrzej do temperatury ok. 38-40 C, rozsmaruj na części ciała poddawanej zabiegowi i okryj to miejsce folią, a następnie ciepłym kocem. Pozostaw na ok. 30-40 minut. Doskonały zabieg na problemy skórne, słabe krążenie, bóle mięśni i stawów, stres. W razie potrzeby zastosować serię 8 – 10 zabiegów. Można stopniowo wydłużać czas do ok. 60 – 90 minut – ale kontrolując samopoczucie osoby korzystającej z zabiegu. W razie konieczności zabieg przerwać i usunąć preparat z ciała.

Pamiętaj: jako najsilniejszy produkt z linii Rapan Beauty ? Błoto Iłowo-Siarczkowe jest niezwykle skuteczne, ale też wymaga pewnej rozwagi w używaniu. Pomimo, że jest całkowicie naturalne – bardzo silnie oddziałuje na organizm człowieka. W przypadku wątpliwości zamiast Błota użyj Niebieskiej Glinki Syberyjskiej.

Pojemność: 100 ml / 180 g

Komentarz do “Błoto Iłowo-Siarczkowe Rapan Beauty 100% Natural

  • Marzec 30, 2017 o 11:18 am
    Permalink

    Exlrmeety helpful article, please write more.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chemlab located at Olszewskiego 6/-1.13 , Kielce, Polska . Reviewed by 317 customers rated: 8.6 / 10